stena

 

Laczpol LOGO

Nasi na Zaślubinach Morza | 09.02.16

 

W dniach 05-07.02.2016 dwóch członków Sekcji Strzeleckiej Akademickiego Związku Sportowego w Gdańsku wzięło udział w

Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych w strzelaniach pneumatycznych - ZAŚLUBINY Z MORZEM.

 

 

Impreza ta skupia kluby strzeleckie z całej Polski, a nawet reprezentacje z zagranicy (Litwa czy Białoruś).

 

Przeczytajcie jak zaprezentowali się nasi Reprezentanci :)

 

W konkurencji karabinu pneumatycznego juniorek młodszych na 7 miejscu uplasowała się Aleksandra RZEPKA z wynikiem 386,8 ptk., uczestniczka naszej Sekcji Akademickiej.  Na miejscu 1. oraz 2. zakończyły swoje konkurencje zawodniczki LOK LIDER-AMICUS Lębork Maja CHRZANOWSKA (405,1 ptk.) oraz Kamila BULMAN (397,5 ptk.), trzecie miejsce wystrzelała Izabela FRYMARK z wynikiem 397 ptk.(KS DZIESIĄTKA Kartuzy).

 

W zawodach startował także Marcin FIDALA, który to ukończył swoją konkurencję, która była najbardziej oblegana, na 17. miejscu z wynikiem 535 ptk. Miejsca w tej konkurencji zajmowali kolejno: na miejscu 1. Tomasz WAWRZONOWSKI (FLOTA Gdynia) z wynikiem 575, na drugim miejscu Rafał BŁASZKIEWICZ (LEGIA Warszawa) z wynikiem 570, a brązowy medal zdobył reprezentant ŚLĄSKA Wrocław – Szymon WOJTYNA z wynikiem 568ptk.

 

Warto nadmienić, że w trakcie ZAŚLUBIN Z MORZEM padł rekord Polski w karabinie pneumatycznym juniorów młodszych – Maciej KOWALEWICZ zawodnik GWARDII Olsztyn zdobył 405,7 ptk.

 

Następnym zawodami, w których członkowie naszej Sekcji Strzeleckiej mają zamiar wystąpić to Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego Wielki Puchar Kaczawy w strzelaniu z broni pneumatycznej organizowany pod koniec lutego w ZŁOTORYI. 

 

 

Osoby, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody ze strzelectwem rekreacyjnym bądź troszkę bardziej wyczynowym zapraszamy do wzięcia udziału w cotygodniowych treningach zakończonych małymi zawodami o „coś słodkiego”.

 

 

Treningi odbywają się w Gdyni na ulicy Świętojańskiej. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź telefoniczny 510 549 587.

 

Zapraszam wszystkich do spróbowania swoich sił w strzelectwie!