stena

 

Laczpol LOGO

Tenis Stołowy

PLA 16/17 - tenis stołowy - IV rzut ligi + podsumowanie | 17.05.17

 

W załączeniu poniżej wyniki IV rzutu Pomorskiej Ligi Akademickiej w tenisie stołowym oraz podsumowanie całego sezonu rozgrywkowego. Dziękujemy serdecznie za sportową rywalizację, zaangażowanie i sportowego ducha walki.

 

 

PLA 16/17 - tenis stołowy - II rzut ligi | 19.01.17

 

Plik z wynikami w formacie PDF do wydrukowania w załączeniu poniżej

 

 

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w tenisie stołowym 2016 | 11.06.16

 

Akademickie Mistrzostwa Pomorza

w Tenisie Stołowym 

2016

 

 

 

Miejsce: Hala MRKS, Gdańsk Zaspa

Termin: 02.06.2016 (czwartek), godz. 18:00

 

 

 

W załączeniu poniżej komunikat końcowy imprezy.

 

 

Tenis stołowy - wyniki 2015/2016 [ZAKTUALIZOWANO] | 04.05.16

 

 

1) Igrzyska Studentów Lat Pierwszych - 18.11.2015

 

Mężczyźni

I    Kreft Damian (AWFiS)

II   Toporek Karol (PG)

III  Ferenc Piotr (PG)

 

Kobiety

I Agata Stelter (PG)

 

Całość wyników w załączniku poniżej.

 

2) I rzut Ligi Międzyuczelnianej - 18.11.2015

 

Gra pojedyncza mężczyzn

I    Ściblak Marcin (PG) - 32

II   Kreft Damian (AWFiS) - 30

III Dykowski Mateusz (PG) - 29

 

Gra pojedyncza kobiet

I    Krajewska Marta (PG) - 15

II   Zielińska Anna (UG) - 13

III  Suchomska Barbara (PG) - 12

 

Całość wyników w załączeniu poniżej (błędna data nie mogła zostać przez nas zmieniona, dokument dostarczono w formacie PDF)

 

 

3) II rzut Ligi Międzyuczelnianej - 13.12.2015

 

 

Gra pojedyncza mężczyzn

I    Kaproń Łukasz (PG) - 13

II   Dykowski Mateusz (PG) - 11

III Troka Mateusz (PG) - 10

 

Gra pojedyncza kobiet

I    Krajewska Marta (PG) - 16

II   Zielińska Anna (UG) - 14

III  Kiedrowska Joanna (AWFiS) - 12

 

4) III rzut Ligi Międzyuczelnianej - 16.03.2016

 

 

Gra pojedyncza mężczyzn

I    Kaproń Łukasz (PG) - 19

II  Troka Mateusz (PG) - 17

III Ściblak Marcin (PG) - 16

 

Gra pojedyncza kobiet

I   Suchomska Barbara (PG) - 13

II   Romejko Monika (UG) - 11

III  Zielińska Anna (UG) - 10

 

5) IV rzut Ligi Międzyuczelnianej - 21.04.2016

 

Gra pojedyncza mężczyzn

 

I    Kaproń Łukasz (PG) - 20

II   Ściblak Marcin (PG) - 18

III Dykowski Mateusz (PG) - 17

 

Gra pojedyncza kobiet

I    Krajewska Marta (PG) - 13

II   Zielińska Anna (UG) - 11

III  Romejko Monika (UG) - 10

 

 

UWAGA 

W załącznikach zaktualizowano wyniki o turniej kwietniowy oraz klasyfikację końcową.

 

 


 

IV Turniej ligi 2015/2016 | 04.04.16

 

 

IV Turniej ligi 2015/2016

 


Miejsce: Hala MRKS, Gdańsk Zaspa

Termin: 21.04.2016 (czwartek), godz. 18:00

 

 

Tenis stołowy kobiet i mężczyzn - terminarz | 28.10.15

 

tabletennis

 

 Tenis stołowy kobiet i mężczyzn

 

 

1) Igrzyska Studentów Lat Pierwszych

Eliminacje wojewódzkie

Termin: 18.11.2015 godz. 18:00

Miejsce: Hala MRKS, Gdańsk Zaspa, ul. Meissnera

Finał ogólnopolski: Poznań, 27-29.11.2015

 

 

2) Liga międzyuczelniana

Miejsce: Hala MRKS, Gdańsk Zaspa

I termin – 18.11.2015 godz. 18:00

II termin – 13.12.2015 godz. 10:00

III termin - 16.03.2016 godz. 18:00