stena

 

Laczpol LOGO

Tenis Stołowy

4 turniej ligi tenisa stołowego | 11.04.18

Zapraszamy na 4 Turniej Ligi Tenisa Stołowego

 

Data: 25.04.2018

 

Godzina: 18:00

 

Miejsce: MRKS - 4 turniej Ligi 

Klasyfikacja Ligi Międzyuczelnianej w tenisie stołowym, sezon 2017/2018 (po trzech turniejach) | 20.03.18

Klasyfikacja Ligi Międzyuczelnianej w tenisie stołowym, sezon 2017/2018 

(po trzech turniejach)

 

  1. 1.gra pojedyncza mężczyzn

 

 

 

 

 

15.11

17.01

14.03

1

Ściblak

Marcin

PG

53

16

19

18

2

Dykowski

Mateusz

MRKS/PG

47

15

17

15

3

Wołowiecki

Mariusz

MRKS

41

13

16

12

4

Liwski

Krzysztof

PG

38

11

13

14

5

Kaproń

Łukasz

PG

30

17

0

13

6

Manterys

Paweł

"Tenisista"

28

0

12

16

7

Buczkowski

Tomasz

PG

25

10

15

0

8

Kreft

Krystian

AWFiS

22

12

0

10

9

Dosz

Sławomir

PG

19

19

0

0

10

Czysz

Łukasz

UG

18

1

9

8

11

Janowicz

Piotr

GKTS

14

0

14

0

12

Tomaszewski

Mateusz

ATS

14

14

0

0

13

Dzikowski

Mateusz

PG

11

0

0

11

14

Kucharski

Maciej

LUKS

11

0

11

0

15

Zalewski

Aleksander

UG

11

3

7

1

16

Silski

Michał

niest.

10

0

10

0

17

Wycichowski

Dariusz

GOSiR

10

4

6

0

18

Kowalski

Wojciech

ATS

9

0

0

9

19

Gajewski

Filip

PG

9

9

0

0

20

Bilecki

Grzegorz

AZS AWFiS

8

0

8

0

21

Sadowski

Jacek

PG

8

8

0

0

22

Rybak

Tomasz

LUKS "Kusy"

7

0

0

7

23

Toporek

Karol

PG

7

7

0

0

24

Lautenbach

Piotr

AM

6

0

0

6

25

Byczkowski

Michał

PG

6

6

0

0

26

Smętoch

Michał

AM

5

0

0

5

27

Czapski

Kacper

UG

5

0

5

0

28

Grzelak

Krystian

WSB

5

5

0

0

29

Sildatk

Jakub

UG

4

0

0

4

30

Lewandowski

Wiktor

UG

4

0

4

0

31

Witwicki

Michał

PG

4

0

1

3

32

Błaszkiewicz

Denis

niest.

3

0

3

0

33

Proć

Wojciech

PG

2

0

0

2

34

Suski

Aleksander

UG

2

0

2

0

35

Kornowski

Rafał

UG

2

2

0

0

* w przypadku równej ilości punktów o miejscu decydują punkty z ostatniego turnieju

 

 


  1. 2.drużynowo

 

 

 

15.11

17.01

14.03

1

Politechnika Gdańska

101

34

32

35

2

MRKS Gdańsk

48

16

23

9

3

Uniwersytet Gdański

24

6

9

9

4

"Tenisista" Pelplin

19

0

7

12

5

ATS Rumia

15

8

0

7

6

AWFiS Gdańsk

14

6

0

8

7

GTKS Gdańsk

9

0

9

0

8

Akademia Morska

7

0

0

7

9

LUKS Lidzb. Warm.

6

0

6

0

10

GOSiR Skarszewy

6

4

2

0

11

LUKS Laskowice Pom.

5

0

0

5

12

WSB Gdańsk

5

5

0

0

13

AZS AWFiS Gdańsk

4

0

4

0

 

  1. 3.gra pojedyncza kobiet

 

 

 

 

 

15.11

17.01

14.03

1

Suchomska

Barbara

PG

25

11

5

9

2

Krajewska

Marta

PG

18

7

0

11

3

Duda

Agata

niest.

15

0

7

8

4

Smolnicka

Anna

UG

14

8

0

6

5

Jakóbowska

Klaudia

PG

12

9

0

3

6

Nowosadko

Kamila

UG

11

6

0

5

7

Kamińska

Marcelina

UG

7

0

0

7

8

Kostecka

Natalia

UG

6

4

0

2

9

Stelter

Agata

PG

5

5

0

0

10

Nurska

Hanna

PG

4

0

0

4

11

Sowula

Joanna

UG

4

0

4

0

12

Cyrny - Gintowt

Natalia

niest.

3

0

3

0

13

Litwin

Aleksandra

PG

3

3

0

0

14

Mizera - Nowicka

Anna

niest.

2

0

2

0

15

Wąsowska

Michalina

UG

2

2

0

0

16

Kumanikina

Karina

UG

1

0

0

1

17

Sadłowska

Klaudia

UG

1

0

1

0

18

Falkowska

Zofia

UG

1

1

0

0

* w przypadku równej ilości punktów o miejscu decydują punkty z ostatniego turnieju

 

 

 

  1. 4.drużynowo

 

 

 

15.11

17.01

14.03

1

Politechnika Gdańska

32

15

4

13

2

Uniwersytet Gdański

19

7

3

9

 

III Otwarty Turniej Ligi Międzyuczelnianej w tenisie stołowym | 20.03.18

III   otwarty      turniej  Ligi  Międzyuczelnianej w tenisie stołowym

 

14.03.2018, godz. 18:00, hala „MRKS” Gdansk

 

 

  1. 1.gra pojedyncza mężczyzn

 

 

1

Ściblak

Marcin

PG

18

14

2

Manterys

Paweł

"Tenisista"

16

12

3

Dykowski

Mateusz

PG

15

11

4

Liwski

Krzysztof

PG

14

10

5

Kaproń

Łukasz

PG

13

 

6

Wołowiecki

Mariusz

MRKS

12

9

7

Dzikowski

Mateusz

PG

11

 

8

Kreft

Krystian

AWFiS

10

8

9

Kowalski

Wojciech

ATS

9

7

10

Czysz

Łukasz

UG

8

6

11

Rybak

Tomasz

LUKS "Kusy"

7

5

12

Lautenbach

Piotr

AM

6

4

13

Smętoch

Michał

AM

5

3

14

Sildatk

Jakub

UG

4

2

15

Witwicki

Michał

PG

3

 

16

Proć

Wojciech

PG

2

 

17

Zalewski

Aleksander

UG

1

1

 

  1. 2.drużynowo

 

1

Politechnika Gdańska

35

2

"Tenisista" Pelplin

12

3

MRKS Gdańsk

9

4

Uniwersytet Gdański

9

5

AWFiS

8

6

ATS Rumia

7

7

Akademia Morska

7

8

"LUKS" Kusy Laskowice Pomorskie

5


  1. 3.gra pojedyncza kobiet

 

1

Krajewska

Marta

PG

11

7

2

Suchomska

Barbara

PG

9

5

3

Duda

Agata

niest.

8

 

4

Kamińska

Marcelina

UG

7

4

5

Smolnicka

Anna

UG

6

3

6

Nowosadko

Kamila

UG

5

2

7

Nurska

Hanna

PG

4

1

8

Jakóbowska

Klaudia

PG

3

 

9

Kostecka

Natalia

UG

2

 

10

Kumanikina

Karina

UG

1

 

 

  1. 4.drużynowo

1

Politechnika Gdańska

13

2

Uniwersytet Gdański

9

Terminarz rozgrywek 2017/2018 | 31.10.17

Tenis stołowy Kobiet i Mężczyzn

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych

Miejsce: Hala MRKS Gdańsk

Termin: 15.11.2017 godz. 18:00

- Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy po raz pierwszy przyjęci na pierwszy rok studiów.

Uwaga – wyjazd zwycięskiego zespołu do Lublina na Finał Ogólnopolski w składzie 10+1 trener nastąpi w dniu 24.11.2017 o godzinie 10:00 z parkingu przy hali AWFiS.

 

 

Pomorska Liga Akademicka

Miejsce: Hala MRKS Gdańsk

Termin: 15.11.2017 godz. 18:00 (równolegle z Igrzyskami Studentów Lat Pierwszych)