stena

 

Laczpol LOGO

Rowerowy Potop AZS - maj 2017 | 13.03.17

 

 

Kolejna edycja Rowerowego Potopu AZS przed nami, więc zbierz znajomych i rodzinę i zabierz się z nami statkiem do Szwecji. Przeżyj morską przygodę i poznaj rowerową radość!

 

Bo Rowerowy Potop AZS to impreza dla wszystkich: dla dorosłych i dla dzieci, dla rodzin, grup, znajomych, dla amatorów i nawet dla tych, którzy przygotowują się do startu w Ironmanie! Czekają świetnie przygotowane trasy, dostosowane do możliwości każdego rowerzysty. Wybierz drogę dla Ciebie – od krótkiego rowerowego spaceru, na który możesz się wybrać z dziećmi, po konkretny „challenge”! W tej edycji mamy nową trasę – specjalnie dla tych, którzy chcą się „rozjeździć” przed poważnymi zawodami, nawet Ironmanem. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. Musisz tu być!

 

A dla AZSiaków mamy specjalną niespodziankę <3

 

Napisz do Nas maila z imieniem, nazwiskiem i numerem legitymacji AZS na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a my odeślemy Ci unikatowy kod zniżkowy :)

 

 

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

 

Wypłynięcia: 07, 14, 21 oraz 28.05.2017 (niedziela)

Cena od 249 zł/os

 

W cenie na osobę:
● rejs promem;
● transport roweru do Szwecji i z powrotem;
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
● jedna z tras rowerowych do wyboru (cały dzień) i pomoc pilotów;
● pamiątkowa koszulka;
● ubezpieczenie NNW i KL.

 

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.