stena

 

Laczpol LOGO

Rowerowy Potop AZS - wrzesień 2015 | 20.07.15

 

 

Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa - zgłoś się do Rowerowego Potopu AZS, a przeżyjesz rowerową przygodę życia!

 

Przed Tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół. Wieczorem dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie - od 20 zł!

 

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy 35 km rowerowego spaceru po mieście (trasa biała), a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 60 (trasa niebieska), 75 (trasa zielona), 95 (trasa czerwona) lub nawet 100 km (trasa różowa)!

Kliknij tutaj po szczegóły dot. tras :)

 

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

 

W cenie od 229 zł* na osobę:
● rejs promem
● transport roweru do Szwecji i z powrotem
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi)
● jedna z 5 tras rowerowych (cały dzień)
● pamiątkowa koszulka
● ubezpieczenie NNW i KL

 

Możesz popłynąć jeszcze 10 złotych taniej jeżeli użyjesz kodu rabatowego! Kodów rabatowych szukaj u Partnerów oraz na Facebook’u.

 

Więcej informacji na wydarzeniach na Facebook'u, na profilu Skandynawia dla aktywnych oraz na stronie Steny Line - o, tutaj! (klik)