Cheap NFL Jerseys Free Shipping
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/azs.scien.website.pl/index.php:4) in /www/azs.scien.website.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/azs.scien.website.pl/index.php:4) in /www/azs.scien.website.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Sekcja Rowerowa

stena

 

Laczpol LOGO

Rowerowy Potop AZS - maj 2017 | 13.03.17

 

 

Kolejna edycja Rowerowego Potopu AZS przed nami, więc zbierz znajomych i rodzinę i zabierz się z nami statkiem do Szwecji. Przeżyj morską przygodę i poznaj rowerową radość!

 

Bo Rowerowy Potop AZS to impreza dla wszystkich: dla dorosłych i dla dzieci, dla rodzin, grup, znajomych, dla amatorów i nawet dla tych, którzy przygotowują się do startu w Ironmanie! Czekają świetnie przygotowane trasy, dostosowane do możliwości każdego rowerzysty. Wybierz drogę dla Ciebie – od krótkiego rowerowego spaceru, na który możesz się wybrać z dziećmi, po konkretny „challenge”! W tej edycji mamy nową trasę – specjalnie dla tych, którzy chcą się „rozjeździć” przed poważnymi zawodami, nawet Ironmanem. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. Musisz tu być!

 

A dla AZSiaków mamy specjalną niespodziankę <3

 

Napisz do Nas maila z imieniem, nazwiskiem i numerem legitymacji AZS na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a my odeślemy Ci unikatowy kod zniżkowy :)

więcej

Potopy AZS :) | 06.03.17

 

Kochani AZSiacy - już od kilku dobrych sezonów wspólnie odkrywamy magiczne zakątki Szwecji. Niezależnie od tego czy z kijkami, nartami, na dwóch kółkach... Zawsze aktywnie!

 

Doceniamy Wasze wysiłki i sportową formę, a nade wszystko pozytywną energię, dlatego wszyscy AZSiacy z ważną legitymacją dostaną od Nas kod zniżkowy na kolejne sportowe imprezy AZS we współpracy ze Stena Line Polska 

<3

Jak zdobyć kod?

 

Napisz do Nas maila z imieniem, nazwiskiem i numerem legitymacji AZS na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a my odeślemy Ci unikatowy kod zniżkowy :)

Do zobaczenia już niebawem!

 

P.S. Daj znać, na którą imprezę wybierzesz się razem z nami i kodem zniżkowym ;) 

 

Rowerowy Potop AZS - 25.09.2016 | 22.09.16


 

 

W edycji jesiennej otworzylliśmy nowy termin rejsu! Nie dajcie się jesieni i zapisujcie się na Rowerowy Potop AZS - spędzicie go w gronie równie aktywnych ludzi, jak Wy! :) 

Chcielibyście jechać na krótki rowerowy spacer? A może marzy się Wam 100 km urozmaiconej trasy? Dobierzcie dystans i typ wyprawy spośród 6 możliwości.

Teraz również nowość dla tych, którzy uwielbiają przejażdżki leśnymi traktami i podjazdy: trasa idealna dla pasjonatów rowerów TREKKINGOWYCH! Sprawdźcie szczegóły i rezerwujcie miejsca na

http://www.stenaline.pl/
rowerowypotop

więcej

Rowerowy Potop AZS 2016 - edycja jesienna | 28.06.16

 

Kiedy słońce nie będzie już tak smażyć, a temperatura nieco spadnie – ruszamy na kolejny Rowerowy Potop!

Rozpoczęły się zapisy na wyczekiwaną przez wszystkich edycję jesienną.

Chcielibyście jechać na krótki rowerowy spacer? A może marzy się Wam 100 km urozmaiconej trasy? Dobierzcie dystans i typ wyprawy spośród 6 możliwości.

Teraz również nowość dla tych, którzy uwielbiają przejażdżki leśnymi traktami i podjazdy: trasa idealna dla pasjonatów rowerów TREKKINGOWYCH! Sprawdźcie szczegóły i rezerwujcie miejsca na http://www.stenaline.pl/rowerowypotop

więcej

Rowerowy Potop AZS 2016 | 10.03.16

 

 

 

ROWEROWY POTOP AZS

MUSISZ TU BYĆ! DAJ SIĘ PONIEŚĆ ROWEROWEMU ŻYWIOŁOWI I Z WIELKĄ FALĄ ROWERZYSTÓW ZDOBĄDŹ SZWECJĘ. TO JEDYNA TAKA IMPREZA ŁĄCZĄCA MORSKĄ PODRÓŻ, ZABAWĘ I ZWIEDZANIE Z WYPRAWĄ ROWEROWĄ.

 

więcej

Rowerowy Potop AZS - wrzesień 2015 | 20.07.15

 

 

Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa - zgłoś się do Rowerowego Potopu AZS, a przeżyjesz rowerową przygodę życia!

 

Przed Tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół. Wieczorem dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie - od 20 zł!

 

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy 35 km rowerowego spaceru po mieście (trasa biała), a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 60 (trasa niebieska), 75 (trasa zielona), 95 (trasa czerwona) lub nawet 100 km (trasa różowa)!

Kliknij tutaj po szczegóły dot. tras :)

więcej

Rowerowy Potop AZS | 13.03.15

 

 

 

Mamy wielką przyjemność ogłosić kolejne 3 odsłony Rowerowego Potopu AZS :)

Zalejmy Szwecję rowerami! Przyłącz się do wspólnej akcji AZS oraz Stena Line i rzuć się za morze – ze swoim jednośladem :)

Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa - zgłoś się do Potopu, a przeżyjesz rowerową przygodę! Przed Tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół. Wieczorem dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie - od 20 zł!

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy 45 km rowerowego spaceru po mieście, a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 60, 75, 95 lub nawet 100 km!

 

Partner imprezy:
AZS Akademicki Związek Sportowy

--------------

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.
Wypłynięcia: 10, 17 i 24 maja 2015 (niedziela)

W cenie od 229 zł* na osobę:
- rejs promem;
- transport roweru do Szwecji i z powrotem;
- rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
- jedna z 6 tras rowerowych (cały dzień);
- pamiątkowa koszulka;
- ubezpieczenie NNW i KL.

*do ceny dochodzi dopłata ekologiczna SECA

----

Trasy:

 

Trasa biała: 40 km, spacer po mieście + opcjonalnie wyspa Aspö,

 

45 km relaksu -zwiedzisz Karlskronę i jej najważniejsze atrakcje: Kościół Admiralicji, dzielnicę Björkholmen, centrum. Jeżeli starczy Ci sił i czasu możesz skorzystać z bezpłatnego promu i dostać się na wyspę Aspö, gdzie odwiedzisz twierdzę Drottningskar.

 

Trasa żółta: 45 km z rejsem statkiem +opcjonalnie 6 km rezerwat dębów na Knösö

 

Po przejechaniu trasy przez główne wyspy centrum Karlskrony, wracamy statkiem w okolice terminalu. Będzie to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przepiękny archipelag Karlskrony z perspektywy wody. Dla tych, którzy chcą czegoś więcej, przygotowaliśmy dodatek: krótką pętlę na półwyspie Knösö, gdzie znajduje się rezerwat dębów. Niezwykłe, poskręcane drzewa wyrastają niemal ze skał wybrzeża. Warto to zobaczyć.

 

Uwaga – trasa dodatkowo płatna 100 zł (opłata za przewóz rowerzysty i roweru statkiem)

 

Trasa niebieska: 60 km trasa widokowa zachodnia

 

Trasa wzdłuż wybrzeża szkierowego, wiedzie mostami i groblami między licznymi wyspami. Oprócz widoków zobaczysz też Hjortahammar – cmentarzysko z epoki wikingów. Południowy kraniec wyspy Almö oraz grobla prowadząca na wyspę Hasslö ukazują całe piękno przyrody archipelagu wokół Karlskrony (1650 wysp!). Po prawej stronie grobli znajdziesz twierdzę marynarki Västra Hästholmen.

 

Trasa zielona: 75 km, trasa widokowa + opcjonalnie centrum Karlskrony

 

Nieco dłuższa, malownicza trasa wzdłuż wybrzeża szkierowego, przez kilka wysp. Trasa będzie wymagać trochę kondycji, ponieważ przejeżdżamy przez parę mostów nad morskimi cieśninami. Po drodze piękne widoki na archipelag. Dojeżdżamy aż na przylądek Finskan z widokiem na twierdzę Kungsholmen. Dla tych, którym 75 km to mało, istnieje możliwość wydłużenia trasy o rowerowe zwiedzanie centrum.

 

Trasa czerwona: 90 km trasa zabytkowa

 

Trasa wiedzie dobrze utrzymanymi drogami asfaltowymi. Tempo przejazdu będzie szybkie i dzięki temu jesteśmy w stanie odwiedzić wiele zabytkowych miejsc i kilka miejscowości. Zobaczymy kamienny kościół z XII wieku w Edestad, cmentarzysko wikingów Hjortsberga, słynny park zdrojowy w Ronneby a także centrum tego malowniczego miasta. 

 

Trasa bordowa: 100 km wzdłuż wybrzeża 

 

Malownicza trasa wzdłuż szkierowego wybrzeża, prowadząca do Kristianopel – najmniejszego miasta Szwecji. Przemierzysz dystans około stu kilometrów poprzez urokliwą szwedzką prowincję. Na trasie zobaczysz typowe szwedzkie drewniane domki oraz dobrze poznasz szwedzką przyrodę – droga wiedzie tuż nad brzegiem morza.