stena

 

Laczpol LOGO

Pływanie

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych Pływanie - WYNIKI | 16.11.17

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych - WYNIKI

 

Miejsce : Basen C.S.A Ploitechniki Gdańskiej

Termin:  14.11.2017

Kluby uczelniane biorące udział w zawodach:

 

  • Akademia Morska w Gdyni                                        - AM
  • Akademia Marynarki Wojennej                                  - AMW
  • Gdański Uniwersytet Medyczny                                 - GUMED
  • Politechnika Gdańska                                               - PG
  • Uniwersytet Gdański                                                - UG

 

 

Program Zawodów:

 

  • 50 m stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
  • 50 m stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
  • 50 m stylem grzbietowym kobiet i mężczyzn
  • 50 m stylem motylkowym kobiet i mężczyzn
  • Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 

50 m stylem dowolnym kobiet

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Prentua

Weronika

AMW

0:28,67

16

2

Biernacka

Agata

GUMED

0:29.82

14

3

Pawelec

Natalia

PG

0:31.20

13

4

Bortkiewicz

Ada

AM

0:32.54

12

5

Pietruszewska

Martyna

AMW

0:32.84

11

6

Gołaszewska

Monika

PG

0:33.60

10

7

Cygańska

Daria

AM

0:34.00

9

8

Czarnecka

Karolina

AM

0:34.43

8

9

Szymczyk

Olimpia

PG

0:34.48

7

10

Wójcikowska

Anna

UG

0:35.79

6

11

Krajewska

Kornelia

UG

0:37.10

5

12

Giczecka

Agata

UG

0:44.54

4

Poza konkursem

         

 

Garstka

Karolina

UG

0:48.18

 

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

30

PG

2

29

AM

3

27

AMW

4

15

UG

5

14

GUMED

 

50 m stylem dowolnym mężczyzn

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Frączek

Paweł

PG

0:24.48

16

2

Małecki

Mateusz

PG

0:24.76

14

3

Walendzik

Maciej

AM

0:27.92

13

4

Jusupov

Artem

GUMED

0:28.51

12

5

Klimowicz

Tomasz

AM

0:28.76

11

6

Kryszak

Wacław

AMW

0:30.20

10

7

Plakhota

Mykyta

AM

0:30.06

9

8

Olszewski

Szczepan

GUMED

33.52

8

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

33

AM

2

30

PG

3

20

GUMED

4

10

AMW

 

 

50 m stylem klasycznym kobiet

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Prentua

Weronika

AMW

0:37.9

16

2

Wojciechowska

Agata

AMW

0:39.98

14

3

Kolibiarz

Patrycja

PG

0:44.86

13

4

Wróblewicz

Julita

PG

0:45.19

12

5

Tabor

Marta

AMW

0:47.92

11

6

Garstka

Karolina

UG

0:53.06

10

7

Giczela

Agata

UG

0:56.15

9

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

41

AMW

2

25

PG

3

19

UG

 

 

50 m stylem klasycznym mężczyzn

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Frączek

Paweł

PG

0:31.20

16

2

Kaźmierczak

Marcin

AMW

0:33.36

14

3

Krutel

Mikołaj

PG

0:33.50

13

4

Walendzik

Maciej

AM

0:35.71

12

5

Szymański

Adam

PG

0:39.69

11

6

Jusupov

Artem

UG

0:39.83

10

7

Kryszak

Wacław

AMW

0:41.39

9

8

Marzejon

Filip

AM

0:43.29

8

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

40

PG

2

23

AMW

3

20

AM

4

10

UG

 

 

50 m stylem grzbietowym kobiet

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Gołaszewska

Monika

PG

0:36.11

16

2

Pietruszewska

Martyna

AMW

0:38.57

14

3

Tabor

Marta

AMW

0:40.20

13

4

Czarnecka

Karolina

AM

0:42.10

12

5

Cygańska

Daria

AM

0:43.21

11

6

Wróblewicz

Julita

PG

0:46.16

10

7

Krajewska

Kornelia

UG

0:50.77

9

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

27

AMW

2

26

PG

3

23

AM

4

9

UG

 

 

50 m stylem grzbietowym mężczyzn

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Paluszkiewicz

Dawid

PG

0:27.95

16

2

Janczar

Mikołaj

AMW

0:29.43

14

3

Kaźmierczak

Marcin

AMW

0:30.25

13

4

Krutel

Mikołaj

PG

0:33.40

12

5

Plakhuta

Mykyta

AM

0:37.80

11

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

28

PG

2

27

AMW

3

11

AM

 

 

50 m stylem motylkowym kobiet

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Biernacka

Agata

GUMED

0:31.97

16

2

Wojciechowska

Agata

AMW

0:32.02

14

3

Pawelec

Natalia

PG

0:33.51

13

4

Bortkiewicz

Ada

AM

0:34.62

12

5

Kolbiarz

Patrycja

PG

0:36.60

11

6

Szymczyk

Olimpia

PG

0:39.35

10

Poza konkursem

 

 

 

 

 

 

Wójcikowska

Anna

PG

0:44.25

 

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

34

PG

2

16

GUMED

3

14

AMW

4

12

AM

 

 

50 m stylem motylkowym mężczyzna

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Uczelnia

Czas

Punkty

1

Paluszkiewicz

Dawid

PG

0:26,60

16

2

Małecki

Mateusz

PG

0:27,57

14

3

Janczak

Mikołaj

AMW

0:28.35

13

4

Czobała

Radosław

AM

0:32.50

12

5

Olszewski

Szczepan

GUMED

0:37.21

11

 

 

Punktacja

 

Miejsce

Punkty

Uczelnia

1

30

PG

2

13

AMW

3

12

AM

4

11

GUMED

 

 

Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym kobiet

 

Miejsce

Uczelnia

Czas

Punkty

1

AMW

2:06.91

32

2

PG

2:17.89

28

3

UG

2:54.14

26

 

 

 

Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym mężczyzn

 

Miejsce

Uczelnia

Czas

Punkty

1

PG

1:45.21

32

2

AM

2:00.32

28

 

 

Punktacja końcowa

 

 

  Kobiety

Miejsce

Uczelnia

Punkty

1

PG

143

2

AMW

141

3

UG

69

4

AM

64

5

GUMED

30

 

 

   Mężczyźni

Miejsce

Uczelnia

Punkty

1

PG

160

2

AM

104

3

AMW

73

4

GUMED

31

5

UG

10