Pływanie

Igrzyska Studentów Lat Pierwszych - wyniki | 24.11.15

Dnia 17 listopada na Pływalni CSA PG odbyły się Igrzyska Studentów Pierwszego Roku.

Udział w nich wzięli Reprezentanci i Reprezentantki 4 uczelni naszego środowiska - GUMedu, AMW, PG i UG.

Wśród kobiet startujących na 50 metrów stylem dowolnym bezkonkurencyjne okazały się Studentki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, kolejno: Szmit Dominika, Shcholokova Jerheniia i Zgiet Karina.

Wśród Panów najlepszy był Renusz Piotr (Reprezentant Uniwersytetu Gdańskiego), tuż za nim do mety dopłynęli Zawodnicy Politechniki Gdańskiej - Krajewski Karol i Wronkowski Paweł.

50 metrów stylem klasycznym u kobiet wygrała Zgiet Karina (GUMed), 2 pozycję wywalczyła Prządek Paulina (UG), na 3 uplasowała się Terech Patrycja (PG).

U Panów podium między siebie podzielili Reprezentanci 2 uczelni: Szczepankiewicz Mateusz (PG) oraz Adamski Adrian i Strzeczek Mateusz (AMW).

Na dystansie 50 m stylem grzbietowym najlepsza była Szmit Dominika (GUMed), następne miejsca zajęły kolejno Borkowska Ola (UG) i Miuszewska Justyna (UG).

Najlepszym Zawodnikiem w tym stylu był Pawełek Jan (AWM). Tuż za nim do mety dopłynęli Wołyniec Robert (PG) i Herman Patryk (PG).

50 m stylem motylkowym najszybciej pokonały reprezentantki Uniwersytetu Gdańskiego: Prządek Paulina, Blaschke Iza i Wiśniewska Karolina.

U Panów najszybszy był Renusz Piotr (UG), następnie Szczepankiewicz Mateusz (PG) i Wronkowski Paweł (PG)

Jak poradziły sobie sztafety sprawdzicie w dokumencie załączonym poniżej ;)

UWAGA

Podczas II rzutu Ligi Międzyuczelnianej wszyscy Zawodnicy i Zawodniczki będą weryfikowani pod kątem ważności legitymacji AZS.