Cheap NFL Jerseys Free Shipping

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/azs.scien.website.pl/index.php:4) in /www/azs.scien.website.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie 2019 - WYNIKI

stena

Laczpol LOGO

Narciarstwo/Snowboard

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie 2019 - WYNIKI | 08.02.19

Wiezyca2019

W dniu 7.02.2019 na stoku Wieżyca Koszałkowo odbyły się X Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie. Na stoku zarówno w rywalizacji narciarek jaki i snowboardzistek  na podium roziło się od zawodniczek Politechniki Gdańskiej. W salomie giigancie stanłęy na podium kolejno zawodniczki PG - Katarzyna Gałka, Maria Grządkowska, Zuzanna Montwiłł . W slalomie wymienione zawodniczki na miejscach 2 i 3 zamieniły się miejscami, natomiast złoty medal znów powędrowało do Katarzyny Gałki. W rywalizacji narciarskiej mężczyzn złote medale powędrowały to przedstawicieli innych Uczelni. W slalomie gigancie złoto zdobył Michał Cejer z AWFiS Gdańsk, srebro Maciej Marczewski. W slalomie gigancie złoto zdobył Maciej Marczewski z Uniwersytetu Gdańskiego, na pozostałych miejscach na podium uplasowali się zawodnicy PG - Bartosz Gliszczyński i Jakub Moskal.

W rywalizacji snowbordzistek na podium stanęły kolejno - Joanna Karnowska (PG), Roksana Stor(Uniwersytet Medyczny), brąz otrzymała Julia Lisewska (PG). W rywalizacji panów złoto zdobył Kosma Wilka (UG), srebro i brąz zdobyli zawodnicy Pg - Michał Ziuzia i Bartosz Tymiński.

W załaczniku pełna klasyfikacja zawodów.