stena

 

Laczpol LOGO

Narciarstwo/Snowboard

VI Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie | 24.02.15

 

 

 

 

Miejsce i termin:       stok Wieżyca k/Szymbarku 25.02.2015 (środa)

Program zawodów:  slalom + slalom gigant – 2 przejazdy

                                   Snowboard – 2 przejazdy

                                   Do 2 przejazdu kwalifikują się:

                                   Kobiety           - 15 najlepszych (start w odwróconej kolejności)

Mężczyźni       - 30 najlepszych (15 najlepszych w odwróconej kolejności)

 

 

Harmonogram:

Godz. 9:00 – 9:30      uzupełnienie list startowych – weryfikacja – ważna legitymacja AZS

Godz. 9:30                 zamknięcie list startowych

Godz. 9:30 – 10:00    rozgrzewka – oglądanie trasy

Godz. 10:15               start do I przejazdu – ciąg dalszy zawodów według programu

Godz. 15:00               ogłoszenie oficjalne wyników


 

 

UWAGA:

 

1) Prawo startu mają wszyscy członkowie AZS (studenci, absolwenci i pracownicy) na podstawie ważnej legitymacji AZS

 

Sporządzone zostaną 2 klasyfikacje:

- ogólna

- dla startujących spełniających warunki startu w AMP 2014/2015

 

2) Ustala się następującą kolejność startów:

 

a) na tej samej trasie – kobiety

b) uczelnie wylosowują kolejność startów (np. przy starcie 4 reprezentacji zawodnicy uczelni, która wylosowała „nr 2” startują z numerem 2, 6, 10 itd.)

c) zawodnicy poszczególnych uczelni wpisywani będą na listę startową wg listy sporządzonej przez trenera – kierownika ekipy

 

3) Kierownicy – trenerzy ekip zobowiązani są do podania listy startujących zawodników do Biura AZS OŚ Gdańsk do dnia 23.02.2015 godz. 12:00

( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) – godz. 13:00 losowanie uczelni

 

4) Wszyscy zweryfikowani zawodnicy otrzymają od organizatora doładowanie karnetów w kwocie 20 zł

 

Informacje te zebrane są w pliku poniżej, aby ułatwić wydruk :)

 

UWAGA!

 

W dniu 24.02.2015 dokonano losowania uczelni startujących w AMP w narciarstwie:

1. PG

2. UG

3. GUM

4. A. Mor.

 

Kolejność startowa na podstawie zgłoszeń.

 

Kobiety

Meżczyźni

Nazwisko i imię

Uczelnia

Nazwisko i imię

Uczelnia

Cwojdzińska Aleksandra

PG

Szulc Szymon

PG

Bieniek Magdalena

GUM

Marczewski Maciej

UG

Kolarz Jessica

PG

Frankiewicz Mikołaj

GUM

Wall Zuzanna

GUM

Kołder Piotr

A. Mor.

Jagiełło Anna

PG

Sokołowski Adam

PG

Mroczkowska Magdalena

GUM

Krawczykiewicz Maciej

UG

Raczkowska Katarzyna

PG

Kroczek Adam

GUM

Suszyńska Natalia

PG

Walentynowicz Adam

PG

Kowerdej Kamila

PG

Wysocki Jakub

UG

Karnowska Joanna

PG

Mikietyński Michał

GUM

 

 

Jaszczuk Jakub

PG

 

 

Marchlewski Krzysztof

UG

 

 

Stańczyk Michał

GUM

 

 

Bieniek Bartosz

PG

 

 

Żuchlewski Leszek

GUM