stena

 

Laczpol LOGO

Narciarstwo/Snowboard

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POMORZA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE 2018 WYNIKI | 20.03.18

KOMUNIKAT KOŃCOWY

AKADEMICKICH MISTRZOSTW POMORZA

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

 

1. Termin: 21.02.2018 r.


2. Organizator: AZS Organizacja Środowiskowa w Gdańsku

3. Miejsce: Stężyca, Stok „Koszałkowo” – Wieżyca


4. Wyniki:

NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM GIGANT KOBIET  

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

31.

Kinga Warjan

PG

17,22

16,86

34,08

  1. 2.

38.

Zuzanna Montwiłł

PG

18,08

17,24

35,32

  1. 3.

36.

Grządkowska Maria

PG

18,25

17,88

35,13

  1. 4.

39.

Gruntkowska Martyna

PG

18,60

17,57

36,17

  1. 5.

35.

Walkusz Dominika

PG

18,16

18,24

36,40

  1. 6.

43.

Procner Anna

PG

18,94

18,13

37,07

  1. 7.

34.

Krajewska Maria

UG

19,31

18,82

38,13

  1. 8.

42.

Połczyńska Martyna

PG

19,30

18,86

38,16

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN      

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

7.

Jacek Kwiatkowski

PG

16,20

16,09

32,29

  1. 2.

12.

Jakub Moskal

PG

16,37

16,21

32,58

  1. 3.

8.

Stanisław Wawak

PG

16,39

16,21

32,60

  1. 4.

3.

Michał Cejer

AWFiS

16,34

16,29

32,63

  1. 5.

2.

Gliszczyński Bartosz

PG

16,41

16,30

32,71

  1. 6.

13.

Macikowski Zbigniew

PG

16,84

16,53

33,37

  1. 7.

9.

Reszetow Łukasz

PG

16,63

16,76

33,39

  1. 8.

17.

Kapitański Kamil

PG

16,68

16,84

33,52

  1. 9.

18.

Wiśniewski Krzysztof

PG

16,93

17,05

     33,98 PK

  1. 10.

14.

Sosnowski Szymon

PG

17,08

17,00

34,08

  1. 11.

1.

Sobczak Mateusz

AMor

17,85

17,64

35,49

  1. 12.

16.

Bobkiewicz Marek

UG

18,88

18,99

37,87

  1. 13.

6.

Rychert Seweryn

AMor

19,86

18,90

38,76

  1. 14.

5.

Formela Patryk

UG

22,38

21,85

44,23

NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM KOBIET

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

31.

Kinga Warjan

PG

22,24

21,60

43,84

  1. 2.

36.

Grządkowska Maria

PG

22,90

22,61

45,51

  1. 3.

35.

Walkusz Dominika

PG

23,53

22,94

46,47

  1. 4.

43.

Procner Anna

PG

24,09

23,94

48,03

  1. 5.

38.

Zuzanna Montwiłł

PG

24,03

24,47

48,50

  1. 6.

39.

Gruntkowska Martyna

PG

25,01

23,67

48,68

  1. 7.

34.

Krajewska Maria

UG

26,35

25,17

51,52

  1. 8.

42.

Połczyńska Martyna

PG

25,89

25,65

51,54

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM MĘŻCZYZN

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

2

Gliszczyński Bartosz

PG

18,50

18,10

36,60

  1. 2.

7.

Jacek Kwiatkowski

PG

18,85

18,41

37,26

  1. 3.

12.

Jakub Moskal

PG

19,97

19,44

39,41

  1. 4.

8.

Stanisław Wawak

PG

20,36

19,87

40,23

  1. 5.

18.

Wiśniewski Krzysztof

PG

20,42

20,37

     40,79 PK

  1. 6.

17.

Kapitański Kamil

PG

20,56

20,34

40,90

  1. 7.

9.

Reszetow Łukasz

PG

21,07

20,69

41,76

  1. 8.

13.

Macikowski Zbigniew

PG

21,28

21,06

42,34

  1. 9.

16.

Bobkiewicz Marek

UG

25,76

25,42

51,18

  1. 10.

1.

Sobczak Mateusz

AMor

26,32

26,60

52,92

  1. 11.

5.

Formela Patryk

UG

32,57

32,03

1.04,60

  1. 12.

6.

Rychert Seweryn

AMor

25,86

dnf

dsq

  1. 13.

14.

Sosnowski Szymon

PG

20,78

dnf

dsq

  1. 14.

3.

Cejer Michał

AWFiS

dns

 

dsq

 

SNOWBOARD – SLALOM GIGANT KOBIET   

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

61.

Natalia Suszyńska

PG

21,52

21,49

43,01

  1. 2.

63.

Marta Nawrocka

PG

21,97

21,74

43,71

  1. 3.

66.

Grzennik Małgorzata

UG

23,15

21,85

45,00

  1. 4.

67.

Zofia Rytlewska

PG

23,12

22,92

46,04

  1. 5.

62.

Weronika Wiczkowska

UG

29,07

28,38

57,45

SNOWBOARD – SLALOM GIGANT KOBIET

Miejsce

Nr

Imię i Nazwisko

Uczelnia

I Przejazd

II Przejazd

Suma

  1. 1.

71.

Szymon Szulc

PG

18,96

19,22

38,18

  1. 2.

78.

Kosma Wilk

UG

20,32

19,01

39,33

  1. 3.

75.

Michał Ziuzia

PG

21,07

20,39

41,46

  1. 4.

76.

Michał Kurant

UG

21,34

20,76

42,10

  1. 5.

73.

Bartosz Tymiński

PG

22,45

21,68

44,13

  1. 6.

74.

Szymon Apollo

UG

22,90

22,68

45,58

  1. 7.

70.

Jan Czauderna

GUM

23,40

22,55

45,95

 

 

IX Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie | 29.01.18





 

IX Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie

(eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski)

 

Miejsce i termin:       stok Wieżyca k/Szymbarku 21.02.2018 (środa)

Program zawodów:  slalom + slalom gigant – 2 przejazdy

                                    Snowboard – 2 przejazdy

                                    Do 2 przejazdu kwalifikują się:

                                    Kobiety           - 15 najlepszych (start w odwróconej kolejności)

Mężczyźni      - 30 najlepszych (15 najlepszych w odwróconej kolejności)

Harmonogram:         21.02.2018

Godz. 9:00 – 9:30       uzupełnienie list startowych – weryfikacja – ważna legitymacja AZS

Godz. 9:30                  zamknięcie list startowych

Godz. 9:30 – 10:00     rozgrzewka – oglądanie trasy

Godz. 10:15                start do I przejazdu – ciąg dalszy zawodów według programu

Godz. 15:00                ogłoszenie oficjalne wyników

 

UWAGA:

1) Prawo startu mają wszyscy członkowie AZS (studenci, absolwenci i pracownicy)
na podstawie ważnej legitymacji AZS

Sporządzone zostaną 2 klasyfikacje:

- ogólna

- dla startujących spełniających warunku startu w AMP 2017/2018

2) Ustala się następującą kolejność startów:

a) na tej samej trasie – kobiety

b) uczelnie wylosowują kolejność startów (np. przy starcie 4 reprezentacji zawodnicy uczelni, która wylosowała „nr 2” startują z numerem 2, 6, 10 itd.)

c) zawodnicy poszczególnych uczelni wpisywani będą na listę startową wg listy sporządzonej przez trenera – kierownika ekipy

3) Kierownicy – trenerzy ekip zobowiązani są do podania listy startujących zawodników do Biura AZS OŚ Gdańsk do dnia 19.02.2018 do godz. 24:00 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
– losowanie uczelni

4) Wszyscy zweryfikowani zawodnicy otrzymają od organizatora doładowanie karnetów
w kwocie 20 zł

VIII AMPomorza w Narciarstwie i Snowboardzie - wyniki | 24.02.17

 

 [kliknij tu po więcej zdjęć z dekoracji]

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom za sportową rywalizację i dobry nastrój na przekór warunkom pogodowym ;)

Za wszystkie Reprezentantki i Reprezentantów pomorskich uczelni na Akademickich Mistrzostwach Polski trzymamy mocno kciuki!

 

Wyniki Akademickich Mistrzostw Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie dostępne w załączeniu poniżej.

 

 

VII AMPomorza 2016 w Narciarstwie i Snowboardzie - protokół z losowania | 23.02.16

 

 

W załączeniu protokół z losowania kolejności startów podczas VII Akademickich Mistrzostw Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie 2016.

 

Wydarzenie FB: >> TUTAJ <<

 

 

VII Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie | 27.01.16

 

Koszalkowo zdjecie z logiem

 

VII Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Narciarstwie i Snowboardzie

(eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski)

 

 

więcej