Cheap NFL Jerseys Free Shipping Akademickie Mistrzostwa Pomorza 2018-wyniki

stena

 

Laczpol LOGO

Lekkoatletyka

Akademickie Mistrzostwa Pomorza 2018-wyniki | 17.05.18

Lekkoatletyka

Akademickie Mistrzostwa Pomorza 2018 K i M

Miejsce: Stadion SKLA

Termin: 12-05-2018

 

Wyniki techniczne

100 m Kobiet

1.Kamila Podraza UG 13,38

2.Magdalena Zygadlińska PG 14,18

3.Daria Gierszewska PG 14,28 

4.Oktawia Adamska PG 14,821

 

100m Mężczyzn

1.Alek Czubachowski UG 11,62

2.Chistowski Maciej UG 11,80

3.Grela Adam UG 11,90

4.Ruszkiewicz Adam PG 12,20

5.Napierała Jan PG 12,30

6.Grabkowski Piotr PG 12,40

7.Kondrat Aleksander PG 12,50

8.Kryścio Łukasz PG 12,80

 

400m Mężczyzn

1.Grabkowski Piotr PG 54,20 

2.Czubachowski Alek UG 54,50

3.Chistowski Maciej UG 55,10

4.Napierała Jan PG 56,55

5.Gałka Łukasz PG 57,50

 

1500m Kobiet

1.Pochranowicz Aleksandra UG 4:59,23

2.Latecka Martyna PG 6:01,31

 

1500 m Mężczyzn

1.Łukaszewski Błażej UG 4:42,61

 

Skok w dal Kobiet

1.Gierszewska Daria PG 4,74m 

2.Podraza Kamila UG 4,69m

3.Zygadlińska Magdalena PG 4,10m

4.Adamska Oktawia PG x

 

Skok w dal Mężczyzn

1.Rudek Szymon UG 6,03m

2.Kondrat Aleksander PG 5,94m

3.Chorab Krystian PG 5,70m

4.Grela Adam UG 5,59m

 

Trójskok Mężczyzn

1.Kondrat Aleksander PG 12,82m

2.Grela Adam UG 12,45m

3.Bleja Marek PG 12,35m

 

Skok wzwyż Kobiet

1.Gierszewska Daria PG 1,40m

 

Skok wzwyż Mężczyzn

1.Rudek Szymon UG 1,95m

2.Kondrat Aleksander PG 1,90m

3.Mirzejewski Łukasz PG 1,80m

4.Cabański Michał PG 1,70m

 

Rzut oszczepem Kobiet

1.Urszula Białomyzy UG 36,14m

2.Maja Mikołajek UG 32,53m

3.Oliwia Maciejczuk UG 32,12m

4.Patrycja Biernacka UG 30,24m

 

Rzut oszczepem Mężczyzn

1.Rafał Kwinta PG 52,28m

2.Jakub Socha AMW 47,56m

3. Napierała Jan PG 46,37m

4.Łukasz Kryścio PG 40,02m

5.Maksym Jopek PG 37,71m

6.Marcin Drzewicki UG 32,03m

7.Łukasz Gałka UG 27,20m

 

Rzut dyskiem Kobiet

1.Maja Mikołajek UG 35,92m

2.Urszula Białomyzy UG 32,33m

3.Oliwia Maciejczuk UG 30,65m

4.Patrycja Biernacka UG 24,06m

 

Rzut dyskiem Mężczyzn

1.Jakub Socha AMW 31,59m

2.Stefaniak Radosław PG 29,17m

3.Sebastian Buga PG 25,84m

4.Jarosław Skibicki UG 31,52m

5.Rafał Kwinta PG 24,14m

6.Łukasz Gałka UG 21,80m

7.Marcin Drzewicki UG 19,75m

8.Kajetan Wiśniewski UG 18,23m

 

Pchnięcie kulą Mężczyzn

1.Sebastian Buga PG 12,21m

2.Tłok Marek PG 11,06m

3.Kryścio Łukasz PG 8,54m

4.Jarosław Skibicki UG 8,50m

5.Jan Napierała PG 8,34m

6.Kajetan Wiśniewski UG 8,16m

 

Sztafeta 4x100m Mężczyzn

1.PG (Napierała, Grabkowski, Kondrat, Ruszkiewicz) 46,25

2.UG (Grela, Gałka, Chistowski, Czubachowski) 47,00

3.PG I (Kryścio, Mirzejewski, Kwinta, Cabański) 50,80

 

Punktacja drużynowa

Kobiety

Mężczyźni

1m UG – 33 pkt

2m PG – 12 pkt

1m PG – 74 pkt

2m UG – 47 pkt

3m AMW – 13 pkt