stena

 

Laczpol LOGO

Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego o Puchar JM Rektora UG - WYNIKI | 21.03.16

 (kliknij w zdjęcie,aby przejść do galerii zdjęć - AK-ska Photography)

 

     Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego w ergowiosłach to już druga impreza tego typu na Uuniwersytecie Gdańskim. Tym razem zawodniczki i zawodnicy walczyli o Puchar Rektora UG. Frekwencja dopisała, walka była emocjonująca, a rywalizacja stała na wysokim poziomie. W zawodach oprócz zawodników Uniwersytetu Gdańskiego wystartowali przedstawiciele Politechniki Gdańskiej, Akademii Marynarki Wojennej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

 

     Puchar Rektora trafił w ręce...

 Tatiany Kukiełko z UG (kategoria lekka), Weroniki Błaszczyk z PG (kat. open), Rafała Gawędzkiego z PG (kat. lekka), Aleksandra Niemiałowskiego z PG (kat. open). Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

 

 

     

Życzymy wszystkim powodzenie na Akademickich Mistrzostwach Polski w Warszawie 10 kwietnia. Zapraszamy serdecznie na kolejne Otwarte Mistrzostwa UG, które odbędą się w listopadzie 2016. 

     Dziękujemy sponsorom: dyrektorowi Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG dr. Janowi Patokowi, AZS OŚ Gdańsk, Restauracji Manekin Gdańsk oraz KU AZS UG.

Szczególne podziękowania dla Sekcji Ergometru Wioślarskiego UG oraz AK-ska Photography.