stena

 

Laczpol LOGO

Biegi przełajowe

Biegi Przełajowe 05.03 - wyniki | 09.03.16

(więcej zdjęć od AK-ska Photography do znalezienia >> TUTAJ <<)

 

"5 marca na „UG arenie” odbyły się Akademickie Biegi Przełajowe. Frekwencja dopisała, oprócz tradycyjnie zawodników Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej swoich reprezentantów miała również Akademia Sztuk Pięknych. (...)

Najszybszym wśród mężczyzn tego dnia okazał się Jacek Krawczyk reprezentujący Politechnikę. Dodatkowo Jacek pobił rekord trasy uzyskując czas 13,57. Wcześniejszy rekord należał do reprezentanta UG Marka Kowalskiego i wynosił 14,03. Na drugim miejscu dobiegł również reprezentujący Politechnikę Kacper Stępniak (czas 14,04), a na trzecim miejscu zakończył bieg reprezentant Uniwersytetu Szymon Gwardjak (czas 14,25). Wśród pań bój o miejsca 1-4 stoczyły ze sobą reprezentantki Uniwersytetu Gdańskiego. Kolejno na mecie meldowały się zwyciężczyni Alicja Misiak, a za nią Kinga Mollus, Klaudia Słowikowska i Joanna Piechowiak. 

 


Fotorelacja Agnieszki Kaźmierskiej (AK-ska Photography) do znalezienia na stronie Sekcji Lekkiej Atletyki AZS UG.


Dziękujemy naszym sponsorom dr. Janowi Patokowi – dyrektorowi SWFiS UG za puchary, Restauracji Manekin za vouchery, AZS Gdańsk za karty podarunkowe do empik.

Zapraszamy serdecznie na kolejny Akademicki Przełaj 2 kwietnia o godz. 11:00 w parku przy Akademickim Centrum Sportu PG. To będzie ostatni sprawdzian przed Akademickimi Mistrzostwami Polski w biegach przełajowych, które 15-16 kwietnia odbędą się w Łodzi."

Andrzej Cieplik