stena

 

Laczpol LOGO

Biegi przełajowe

Biegowy Potop AZS - 17.04.2016 | 17.02.16

 

 

To już kolejny zlot entuzjastów biegania w malowniczej Skandynawii! Rusz na przełaj przez Szwecję, bo w tym roku w modzie jest trail! Biegowy Potop to wyjazd, który łączy radość biegania, zwiedzanie i wspólną zabawę. Przebiegniesz 5 lub 10 kilometrów, poznasz nowych ludzi i odkryjesz Szwecję podczas wycieczki z przewodnikiem.


Zaczynamy od poznania się podczas wieczornej imprezy na statku. Grupa kilkuset aktywnych osób, to gwarancja, że będzie fajnie! Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity bufet, z mnóstwem energii do treningu. Autokarami pojedziemy do ośrodka biegowego, gdzie na specjalnie przygotowanych leśnych trasach trail zrobisz 5 lub 10 km. Po 3 godzinach przewieziemy Cię z powrotem na statek, gdzie przebierzesz się w kabinie, zjesz obiad i przygotujesz na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Karlskrony i spędzić trochę czasu wolnego w mieście. A po treningu i wycieczce – wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i taniec do rana w gronie biegaczy!

 

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji – przedpołudnie na trasach do biegania, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem. Wypłynięcie: 17.04.2016 (niedziela)

 

W cenie od 199 zł na osobę:
● rejs promem do Szwecji i z powrotem;
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
● miejsce w kabinie 4-os. z łazienką (2 noclegi);
● aktywność w ośrodku biegowym na specjalnie wyznaczonych trasach o długościach:
- 5000m,
- 9800m,
● transport autokarem do tras i z powrotem;
● opieka instruktora sportowego;
● pomiar czasu
● wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Karlskronie;
● ubezpieczenie NW i KL.

 

Uwaga: trasa przełajowa (trail) – prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia.

 

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.