Laczpol LOGO

Biegi przełajowe

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w biegach przełajowych 2017 | 12.03.17

W załączeniu plik w wersji do druku

Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego w biegach przełajowych 25.02.2017 | 26.02.17

[kliknij w zdjęcie, aby przenieść się do galerii]

Zimowy Bieg Przełajowy UG | 05.02.17

[kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii]

PLA 16/17 - biegi przełajowe - zaktualizowany terminarz | 10.01.17

Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Gdańskiego w biegach przełajowych 2016 | 25.11.16

Puchary, dyplomy oraz karty podarunkowe do Decathlonu i Empik, vouchery do Restauracji Manekin Gdańsk i inne nagrody czekają na najlepszych biegaczy. Zapraszamy serdecznie :)

Autor plakatu: Piotr Michalak

Biegi Przełajowe 02.04 - wyniki | 12.04.16

Na zdjęciu Joanna Szypniewska (UG) - zwyciężczyni biegu, zdjęcie AK-ska Photography

Jak co roku dwa tygodnie przed Akademickimi Mistrzostwami Polski w biegach przełajowych odbywa się ostatni akademicki bieg w Trójmieście. Tak też było w minioną sobotę, gdzie studenci rywalizowali na terenie Politechniki Gdańskiej sprawdzając swoją formę.

Podium rywalizacji kobiet zostało zdominowane przez reprezentantki Uniwersytetu Gdańskiego. Najszybszą na dystansie 5 km była Joanna Szypniewska, następnie Tatiana Kukiełko i Daria Lain.

Mężczyźni również rywalizowali na dystansie 5 kilometrów. Wygrał reprezentant PG Filip Janowski, drugie miejsce zajął Wiktor Kujawa (PG), a na miejsce trzecim uplasował się Adam Kosznicki reprezentujący Uniwersytet Gdański.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna klasyfikacją biegu - w załączniku poniżej - i obejrzenia zdjęć, których autorką jest Agnieszka Kaźmierska (AK-ska Photography)

Biegi Przełajowe 05.03 - wyniki | 09.03.16

(więcej zdjęć od AK-ska Photography do znalezienia >> TUTAJ <<)

"5 marca na „UG arenie” odbyły się Akademickie Biegi Przełajowe. Frekwencja dopisała, oprócz tradycyjnie zawodników Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej swoich reprezentantów miała również Akademia Sztuk Pięknych. (...)

więcej

Biegowy Potop AZS - 17.04.2016 | 17.02.16

To już kolejny zlot entuzjastów biegania w malowniczej Skandynawii! Rusz na przełaj przez Szwecję, bo w tym roku w modzie jest trail! Biegowy Potop to wyjazd, który łączy radość biegania, zwiedzanie i wspólną zabawę. Przebiegniesz 5 lub 10 kilometrów, poznasz nowych ludzi i odkryjesz Szwecję podczas wycieczki z przewodnikiem.