Laczpol LOGO

Aerobik sportowy

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym - 03.04.2016 | 13.04.16

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym 2016

3 kwietnia 2016 w hali Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym.

Licznie zgromadzeni kibice mieli okazję podziwiać występy zawodników trzech gdańskich uczelni:
Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Gdańskiego.

Zawody rozegrano w czterech kategoriach:
- solistek
- solistów
- par
- zespołów trójkowych

Triumfatorem zawodów była reprezentacja Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, która wywalczyła I miejsce klasyfikacji drużynowej.

Srebrny medal zdobyła drużyna Politechniki Gdańskiej, a miejsce III przypadło zawodniczkom Uniwersytetu Gdańskiego.

Gratulujemy wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom oraz ich trenerkom.

Szczegółowe wyniki w załączeniu poniżej.

Akademickie Mistrzostwa Pomorza 2016 | 10.03.16

11017123 899284956801631 2244582523557064121 o

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym

Gospodarz:        Politechnika Gdańska

Miejsce:              Hala CSA Politechniki Gdańskiej

Termin:              03.04.2016 (niedziela)

godz. 11:00 – start zawodów

Program:            - solistki

- soliści

- pary

- zespoły trójkowe

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym 2015 - wyniki | 15.04.15

12 kwietnia na hali CSA PG odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym.

Do rywalizacji stanęło 16 reprezentantów 3 uczelni wyższych z naszego środowiska: Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej.

Kto wywalczył zwycięstwo...?

Wyniki w załączniku poniżej.

Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym | 19.03.15

aerobic star wars

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym!

Kiedy? - 12.04.2015

O której? - 17:00

Gdzie? - Hala CSA Politechniki Gdańskiej

Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym - wyniki | 01.04.14

29 marca w hali Centrum Sportum Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Aerobiku Sportowym.
Ta widowiskowa dyscyplina przyciągnęła na trybuny tłumy widzów.
W rywalizacji solistek najlepsza była Marta Stachowicz z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Również w zespołach trójkowych GUMed zajął najwyższy stopień podium. Gratulacje dla Pauliny Sobocińskiej, Agaty Tworkowskiej i Katarzyny Chaber.
Wśród par najlepsi byli Karolina Kotowska i Błażej Stencel z Politechniki Gdańskiej.

Fotoreportaż z imprezy można znaleźć pod adresami podanymi poniżej:

Szczegóły dotyczące Mistrzostw w załączniku.

Akademickie Mistrzostwa Pomorza 2014 | 26.02.14

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Pomorza. Szczegóły w załączniku.

MIEJSCE: hala CSA PG – Gdańsk Wrzeszcz, Al. Zwyciestwa
TERMIN: 29.03.2014 (sobota) - godz. 11.00