stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Rowerowy Rajd AZS i Stena Line

Rowerowy Potop AZS to kultowa już wręcz impreza, która od sześciu lat organizowana jest przez AZS Gdańsk oraz Stena Line Polska.

Wychodząc na przeciw wielu oczekiwaniom, we wrześniu organizujemy nową imprezę dla cyklistów - Rowerowy Rajd AZS. Rowerowy Potop AZS to, nie licząc podróży promem, jednodniowa przygoda w cudownych okolicznościach szwedzkiej przyrody.
Bardzo często słyszeliśmy uwagi, a to że za krótko, a to że za mało można zwiedzić i zobaczyć, a to w końcu, że nie ma czasu na prawdziwą integrację wśród uczestników. No to co, my nie damy rady?!… Wspólna z ekipą Steny, krótka acz intensywna burza mózgów, była początkiem nowej, rowerowej imprezy. Tak narodził się Rowerowy Rajd AZS, zainspirowany studenckimi włóczęgami z plecakiem, namiotem i gitarą. Tym razem na rowerach i z rowerowymi sakwami. Dwa noclegi na promie, dwa noclegi pod namiotem na przeuroczym, nadmorskim kempingu Kristianopel około 40 km od Karlskrony.  Z tygodnia na tydzień dopracowywaliśmy szczegóły a ostatnio wręcz pomyśleliśmy o tych, których może przerażać jazda z całym sprzętem. Tak, tak, transport bagaży z promu i z powrotem jest zapewniony! Jeszcze tylko napiszę, że cała impreza to koszt 319 PLN a dodatkowa, symboliczna zniżka zadziała przy wpisaniu hasła: AZS.

Osobiście bardzo, bardzo serdecznie zapraszam wszystkie koleżanki i kolegów, którzy chcą spędzić czas w naszym jedynym, specyficznym klimacie, jednocześnie będąc dla innych uczestników propagatorem naszego cudownego hasła ATMOSFERA ZABAWA SPORT!

 

Renek Urbaś

 

Szczegóły pod linkiem http://bit.ly/2yqvBFv

 

stena rajd