Cheap NFL Jerseys Free Shipping Zimowe Szlaki Szwecji ze Stena Line i AZS

stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Zimowe Szlaki Szwecji ze Stena Line i AZS | 11.10.17

stena line

 

ZOBACZ JAK PIĘKNA JEST ZIMA W SKANDYNAWII! WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA NORDIC WAKING LUB BIEGÓWKI W ZIMOWEJ SCENERII. RAZEM Z STOWARZYSZENIEM MORSY GDYŃSKIE PRZYGOTOWALIŚMY TEŻ ZIMOWE KĄPIELE - SPRÓBUJ ZANURZYĆ SIĘ W MORZU PO DRUGIEJ STRONIE BAŁTYKU!

 

 

Rozruszaj mięśnie podczas Nordic Walking oraz biegania na nartach przy okazji rozkoszując się skandynawską zimą w plenerze. Jest z nami Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie! Zimowe kąpiele robią wiele dobrego dla zdrowia – może ty też dasz się przekonać? Spróbuj zanurzyć się w morzu po drugiej stronie Bałtyku. Na szkierowej wyspie Hasslö czeka na ciebie urokliwy krajobraz i morsowanie. Po aktywnościach, wycieczka z przewodnikiem pozwoli Ci zobaczyć zabytki Karlskrony.

 

ZIMOWE SZLAKI SZWECJI: MORSOWANIE, NORDIC WALKING I BIEGÓWKI!

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Poranek spędzisz na wybranych trasach Nordic Walking lub biegówek. Czekają Cię urozmaicone widoki – od gęstych lasów po nadmorskie szkiery. Po rozgrzewce, na wyspie Hasslö przygotowaliśmy dla Ciebie morsowanie z Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie. Zobacz, jakie to niezwykłe doświadczenie – zanurzyć się w morzu zimą razem z setkami innych Morsów!


Po aktywnościach przewieziemy Cię z powrotem na statek, gdzie przebierzesz się w kabinie i przygotujesz na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Karlskrony, odwiedzić Muzeum Morskie i spędzić trochę czasu wolnego w mieście. Następnie wracamy na statek i tańczymy do rana w świetnym gronie aktywnych ludzi!W cenie od 419 239 zł na osobę:

● rejs promem do Szwecji tam i z powrotem;

● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;

● śniadanie w formie szwedzkiego stołu;

● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);

● trasa nordic walking lub biegówek, do wyboru;

● kąpiel zimowa przygotowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie;

● transport autokarem do tras i z powrotem;

● wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Karlskronie;

● ubezpieczenie NW i KL.

● pamiątkowa przypinka.


UWAGA BIEGÓWKI! ZAPEWNIAMY ŚNIEG!

W przypadku braku pokrywy śnieżnej w ośrodkach biegowych, trasy zostaną sztucznie naśnieżone.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.