Cheap NFL Jerseys Free Shipping Jubileusz

stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Jubileusz | 12.07.17

 

 Dnia 12 czerwca br w "naszej"  Zielonej Papudze miała miejsce nadzwyczaj sympatyczna uroczystość.Z inicjatywy działaczy AZS aktywnych na niwie sportu wyczynowego w latach 50-70 XX w. a szczególnie Krystyny Krupowej,Janusza Badory i Janusza Rybickiego celebrowano 90-te urodziny kol.Eugeniusza Madaj.

 

Kol. Eugeniusz Madaj był wieloletnim,wielce zasłużonym działaczem sekcji siatkówki.Jako kierownik drużyny pomagał w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych,sportowych a i też w wyreklamowaniu od poboru do wojska.
Powszechnie lubiany i szanowany.Ze względu na pracę w wojsku w randze Majora tak i zwracano się do niego w AZS.Po zakończeniu aktywności w sporcie wyczynowym Major nadal związany był z nasza akademicka społecznością będąc też m.in.członkiem Zarządu Środowiska AZS.
W miłej ,klubowej atmosferze wspominano sportowe i towarzyskie dokonania sprzed lat. Specjalny tort sprawiła kol.Danuta Skwiercz.Janusz Rybicki zaś wzniósł winem toast:"Jubilat się żwawo rusza,pijmy zdrowie Eugeniusza".Swoje kontakty z Jubilatem wspominali też: Jarka Jóźwiakowska,Janusz Kawka,Stefan Krupa.
Były kwiaty,prezent w postaci plakietki w etui ze zdjęciem Jubilata z rodziną siatkarską.No a przede wszystkim wzruszenia ze spotkania no i radość że Bohater jest w tak dobrej formie co rokuje nadzieję na kolejne JUBILEUSZE z Jego udziałem.
Udane menu było zasługą personelu Zielonej Papugi.

Tekst: kol. Lech Krzaczkowski
Foto: Archwium