stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Wsparcie dla Patrycji z AZS UG Futsal Ladies | 11.01.17

 

 

 

 

 

"Patrycję poznałem 6 lat temu, kiedy to powstawała sekcja futsalu kobiet na Uniwersytecie Gdańskim. Od tamtej pory jest ona nieodzownym elementem naszej drużyny. Jest wspaniałym przykładem niezłomności i umiejętności łączenia studiów, sportu oraz życia prywatnego" - twierdzi Tomasz Aftański, Trener AZS UG Futsal Ladies.

16 listopada 2016 r. podczas treningu Patrycja doznała kontuzji zerwania więzadła krzyżowego przedniego w kolanie. Niestety sport kobiecy, a w szczególności piłka nożna halowa to w głównej mierze ogromna pasja wszystkich uczestników. Nie stoją za nami silne sztaby medyczne, tylko nasze rodziny i przyjaciele. Każdy uraz jednej z nas boli nas wszystkie, bo oddala od tego co uwielbiamy, oddala od wspaniałych chwil spędzanych na boisku oraz poza nim.

Jesteśmy "Drużyną!" nie dlatego, że razem trenujemy. Jesteśmy "Drużyną!" bo nawzajem się wspieramy, pomagamy sobie i dbamy o siebie! 

 

Pomóc możecie klikając >> TUTAJ << i wspierając zbiórkę na portalu pomagam.pl.

 

Patrycja już nie raz udowadniała, jak bardzo jest silna. Wróciła do grania i bronienia! po złamaniu ręki oraz po urlopie macierzyńskim. Jest wspaniałą studentką, koleżanką, zawodniczką... matką. Liczymy, że teraz także się nie podda! Jednak nie ze wszystkim można poradzić sobie samemu. Patrycji nie stać na kosztowną operację oraz rehabilitację, a bez niej nie wróci do pełni formy.

Dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia jednej z NAS! Liczymy, że wspólnie uzbieramy nie tylko na nowe kolano dla Patki (operacja = 4.000,- pln), ale także na rehabilitację oraz dojazdy.

 

AZS UG Futsal Ladies

ps. Patrycja o wszystkim wie i razem trzymamy kciuki za powodzenie akcji ;)

 

edit:

 

Nasza goalkeeperka już po operacji!
Patrycja przeszła zabieg, który miał na celu naprawę zerwanego więzadła krzyżowego przedniego w kolanie oraz uszkodzonej łękotki.
Operację przeprowadził dr Grzegorz Szperzyński w klinice w Poznaniu i wszystko wskazuje na to, że ta zakończyła się sukcesem! 16 stycznia Patrycja przejdzie pierwszą kontrole, po której lekarze MAMY NADZIEJĘ definitywnie wykluczą potrzebe drugiego zabiegu.

 

W imieniu swoim, Jasia i Patrycji chcielibyśmy podziękować za każdą cenną złotówkę i każde ciepłe słowo, które umożliwiły tej fajnej kobiecie rozpocząć walkę o powrót do zdrowia i pełnej sprawności.
"Czuje się dobrze, ale pogoda nie sprzyja chodzeniu o kulach     Chce wszystkim podziękować za pomoc, jest nieoceniona"
Tak, krótko w rozmowie telefonicznej komentowała wiecznie zajęta Patrycja Błędzka - bramkarka ekstraligowej drużyny futsalu, studentka matematyki i przede wszystkim, MAMA 2 letniego Jasia.

Zebraliśmy ponad 5000 zł!
Wynik jest niesamowity i oczywiście dalej nad nim pracujemy. Do pokrycia pełnego kosztu całej tej imprezy zostało nam bowiem bardzo niewiele!
Jeżeli jakaś dobra dusza chciałaby się dołożyć, a jeszcze tego nie zrobiła, ŚMIAŁO! Bierzemy wszystko, każda złotówka się tu liczy!


Wpłat można dokonywać wchodząc w poniższy link:
https://pomagam.pl/NoweKolanoPatki