stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - Vistal Gdynia - 05.11.2016 | 04.11.16

 

 

Wielkie Derby Trójmiasta przed nami!


Serdecznie zapraszamy na mecz 9. kolejki PGNiG Superligi.

W sobotę, 5 listopada o godz. 17-stej, zmierzymy się we własnej hali z zespołem Vistal Gdynia, który jest obecnie liderem PGNiG Superligi. Gdyńska drużyna w dotychczas rozegranych siedmiu meczach nie doznała jeszcze porażki. W 8. kolejce nasza ekipa przegrała na wyjeździe z KRAM Start Elbląg a podopieczne Pawła Tetelewskiego wygrały u siebie z KPR-em Jelenia Góra. We własnej hali poszukamy możliwości na przerwanie zwycięskiej passy ekipy z Gdyni.

Poprosiliśmy zawodniczki z obu zespołów o krótkie wypowiedzi przed sobotnim spotkaniem.Martyna Borysławska (Vistal Gdynia)

"Mecz z Gdańskiem na pewno nie należy do łatwych spotkań. Naszym celem jest utrzymanie formy i wygrana, jednak zdajemy sobie sprawę z tego jak mocnym przeciwnikiem jest drużyna z Gdańska. Każdy mecz jest dla nas ważny i do każdego z osobna pochodzimy na 100%. Derby nakręcają zawsze dodatkowe emocje dlatego też dla fanów piłki ręcznej będzie to na pewno ciekawe wydarzenie, na które serdecznie zapraszam."


Kinga Lalewicz (AZS Łączpol AWFiS Gdańsk)

"Vistal Gdynia to bardzo ambitny i walczący zespół. Pomimo tego, że zawodniczki są młode ich atutem jest zgranie i doświadczenie, które nabywają kolejny sezon w praktycznie niezmienionym składzie. 

My do tego meczu, jak do każdego innego, podejdziemy w pełni skoncentrowane i z chęcią zdobycia kompletu punktów. Pokazałysmy już w poprzednich spotkaniach, że mamy ducha walki i potrafimy postawić trudne warunki rywalowi. Wynik meczu zweryfikuje boisko, ale jestem przekonana, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie i pełne pozytywnych emocji."


Jesteśmy o tym przekonani, że będzie to ciekawe i pasjonujące widowisko. Tym bardziej, że między naszymi zespołami (jak i również kibicami) nie ma żadnych konfliktów a spotkanie to równie dobrze można nazwać Derbami Przyjaźni :-)

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki ręcznej!


AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - Vistal Gdynia

5 listopada 2016 | sobota - godz. 17.00

WSTĘP WOLNY!