stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - Energa AZS Koszalin - 23.10.2016 | 19.10.16

 

 

Serdecznie zapraszamy na mecz 7. kolejki PGNiG Superligi!

W niedzielę, 23 października o godz. 17-stej, zmierzymy się we własnej hali z zespołem Energa AZS Koszalin, który po pięciu rozegranych dotychczas kolejkach zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli.

Przed tym pojedynkiem obie drużyny rozegrają 6. kolejkę spotkań. Nasze rywalki u siebie podejmować będą KRAM Start Elbląg (12 października godz. 18.00) a nasza drużyna na wyjeździe zagra z Pogonią Baltica Szczecin (18 października godz. 18.00).

Poprosiliśmy Karolinę Kalską o krótką wypowiedź przed rywalizacją z Akademiczkami z Koszalina:

"Uważam, że mecz z Koszalinem będzie bardzo ciekawym i emocjonującym wydarzeniem a o wygraną trzeba będzie walczyć do ostatniej minuty. Mam nadzieję, że bardzo ważne dwa punkty zostaną w Gdańsku a kibice bedą mogli przez 60 minut oglądać dobra piłkę ręczną."

 

My również wierzymy mocno w końcowy sukces. Dlatego też cieszymy się, że będziecie z nami i razem będziemy wspierać naszą drużynę. Zapraszamy!

 

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - Energa AZS Koszalin

23 października 2016 | niedziela - godz. 17.00

WSTĘP WOLNY!