stena

 

Laczpol LOGO

aktualności

Rowerowy potop AZS 2014

1947613 469264516532572 528294123 n

 

Wyobraź sobie niekończące się drogi rowerowe, bezpieczne trasy i piękne widoki. Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa. Czy masz lat 18 czy 78, czy jeździsz od zawsze, czy dopiero od wczoraj, zgłoś się do Potopu, a przeżyjesz rowerową przygodę!

 

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Wieczorem specjalnie dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie - tylko 15 zł!

 

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Dla tych, którzy już skosztowali Rowerowego Potopu w poprzednich edycjach – uwaga: mamy nowe trasy!

 

Trasy są oznaczone kolorami – od najłatwiejszej ultralajtowej trasy białej, po hardkorową trasę czarną. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy Ci rowerowy spacer po mieście, czyli 45 km relaksu - zwiedzisz Karlskronę i jej najważniejsze atrakcje: Kościół Admiralicji, dzielnicę Björkholmen, centrum. Jeżeli chcesz przeżyć coś nowego – wybierz się na 45-kilometrową trasę z rejsem statkiem.


Gdybyś jednak chciał "wyskoczyć" na pobliskie wyspy, zdecydowanie wybierz jedną z dwóch tras widokowych przez archipelag i skaliste wybrzeże.
Wolisz dalsze wycieczki? Zdecyduj się na 95-kilometrowy rajd, a zwiedzisz ciekawe miejsca i historyczne zabytki. Jesteś harpaganem? Wybierz najdłuższą trasę hardkorową (aż 211 km), a poczujesz prawdziwe wyzwanie!

 

Dokładny opis tras znajdziesz tutaj.

 

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

 

W cenie od 169 zł na osobę:

  • rejs promem;
  • transport roweru do Szwecji i z powrotem;
  • rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
  • śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
  • miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
  • jedna z 6 tras rowerowych (cały dzień);
  • pamiątkowa koszulka;
  • ubezpieczenie NW i KL

 Uwaga !!!! Wszyscy, którzy będą rezerwować miejsce na Rowerowy Potop AZS, wpisując kod AZS otrzymają dodatkową zniżkę 10 PLN !!!

 

opcje dodatkowe:
Dla rowerzystów przygotowaliśmy dania obiadowe w specjalnej cenie - tylko 15 zł!

 

http://www.stenaline.pl/rowerowypotop

https://www.facebook.com/events/1397215877216095/

https://www.facebook.com/events/624319280968666/